Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Обожавателите гневни,Србија во тага а Цеца Ражнатовиќ главна на приватна журка (видео)

Обожавателите гневни,Србија во тага а Цеца Ражнатовиќ главна на приватна журка (видео)

реклама:G Natural

Деновиве на социјалните мрежи може да се најде видео каде што Цеца Ражнатовиќ пее на приватна забава и наиде на бурни реакции во авноста.

Имено пејачката кога забележува дека некој од присутните ја снима додека ја пее една од нејзините песни таа со гестикулација му дава до знаење веднаш да престане, но очигледно доцна.

Гневна реакција има кај фановите со оглед на тоа дека Цеца во време на тешка криза со пандемија се весели по приватни забави без пртоколи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------