Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од анонимен модел до вистинска сензација, прекрасната Никол го живее сонот откако...

Од анонимен модел до вистинска сензација, прекрасната Никол го живее сонот откако нејзин дечко е Брет Пит (фото)

реклама:G Natural

Aтрактивната германка со полски корени Никол Потуралски стана вистинска сензација откако како бомба одекна веста дека таа е новата девјка на холивудскиот актер Бред Пит.

Прекрасна и заводлива од полу-анонимна манекенка сега е светски познат модел со бројни ангажмани кои со оглед на нејзиниот изглед не се само заради Брет туку и заради нејзината убавина.

Еве како го привлекува вниманието на својот инстаграм убавата Никол…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------