Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од инфузија до победа, Махир е новиот победник на „Ѕвездите на Гранд“

Од инфузија до победа, Махир е новиот победник на „Ѕвездите на Гранд“

реклама:G Natural

На синоќешното финале кое се емитуваше во живо меѓу 18 финалисти заслужено победи Махир Мулалиќ, кој го победи фаворитот Исак Шабановиќ со кого на самиот крај се натпреваруваа еден против друг.

Махир во интервјуто за медиумите на крајот од шоуто изјави дека со Исак биле одлични пријатели за време на снимањата и дека имал навистина голема трема и стрес пред шоуто па морал дури да прими и инфузија.

Еве дел од неговата изјава по победата во шоуто..

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------