Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од мечка до пристојно тело, сите подзинаа откако Дарко Лазиќ објави слика...

Од мечка до пристојно тело, сите подзинаа откако Дарко Лазиќ објави слика покрај базен (фото)

18
реклама:Лето во Банско

Фановите на Дарко Лазиќ постојано се шокираат од пејачот, ако до пред ивесно време од ситуациите со пороците и непромислените глупости сага со неговиот изглед.

По тешката сообраќајка пејачот како да го промени начинот на својот живот на подобро па драстичо ослабе.

Сите се во неверување како сега игледа Дарко по објавата на фотографија од базен, уверете се и вие…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------