Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Од задникот не се гледа торбицата, Јелена Карлеуша во нова провокативна поза...

Од задникот не се гледа торбицата, Јелена Карлеуша во нова провокативна поза (фото)

реклама:G Natural

Нема ден а да не помине без Јелена Карлеуша во медиумите и порталите што заради нејзиниот бурен живот и неверства, но често пати и заради нејзините провокативни фотографии на нејзиниот Инстаграм профил.

Она што последно го објави е фотографија во секси комбинација со која сакаше да ја покаже својата скапа ташничка, но со оглед на позата и задникот тешко дека некој и ја забележа.

Фановите коментираат и дека тоа е мала торбичка кои ја купуваат само озбилни кретени…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------