Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Одржана премиерата на филмот за Џеј, Теа Таировиќ и куп естрадни ѕвезди...

Одржана премиерата на филмот за Џеј, Теа Таировиќ и куп естрадни ѕвезди меѓу присутните(фото)

реклама:Лето во Банско

Пејачката Теа Таировиќ заедно со мајка и беше дел од присутните естрадни личности кои присуствуваа на вчерашната премиера на филмот посветен на животот на Џеј Рамадановски.

Филмот „Недела“ беше премиерно прикажан вчера во Белград а покрај Теа на проекцијата можеа да се забележат голем број на други познати личности кои можете да ги погледнете во фото галеријата…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------