Home INFO Оскари или високобуџетен циркуз? Се огласи и синот на Вил Смит

Оскари или високобуџетен циркуз? Се огласи и синот на Вил Смит

реклама:Лето во Банско

Црна дамка на овогодинешните Оскар награди остави скандалот кој се случи кога Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок, забранувајки му да ја спомене уште еднаш неговата сопруга.
И додека се чека официјалната разврска од скандалот, на Твитер се огласи синот на Вил, Џејден Смит кој напиша: Така правиме ние!

За потсетување, скандалот изби кога Крис Рок во негов стил ја прозва Џада Пинкет, велејки и дека се гледаат на вториот дел од „Г.И.Џејн“ (алудирајки на ликот на Деми Мур од филмот од 1997 во кој ја глуми првата жена во американската морнарица).

Видеото од скандалот можете да го погледнете ОВДЕ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------