Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Откако по неколку месеци изгустираа се, решија да се разведат. Ване Цветанов...

Откако по неколку месеци изгустираа се, решија да се разведат. Ване Цветанов и Дунавка Трифуновска ја расипаа калимерата

реклама:G Natural

Поранешниот директор на финансиската полиција Ване Цветанов и неговата неколку месечна сопруга Дунавка Трифуновска очигледно ја завршиле својата љубовна приказна.

Ване на својот Фејсбук профил напиша пост во кој на долго објасни за јавноста и блиските дека се разделиле со Дунафка и дека ќе се посвети на кариерата.

Каде ли ќе се посвети Дунафка сега чекаме коментар и од другата страна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------