Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова да го види Јелена Карлеуша ќе збесне! Фановите го објавија нејзиниот...

Ова да го види Јелена Карлеуша ќе збесне! Фановите го објавија нејзиниот задник без фотошоп (видео)

реклама:Лето во Банско

Секојдневно сме сведоци на провокативните видеа и фотки на социјалните мреќи од пејачката Јелена Карлеуша.

Но на нив таа изгледа совршено без никакви недостатоци и фотошопирана до идеалност.

Но дека неможе ништо да се сокрие покажуваат и видеата кои кружат на социјалните мрежи од еден настап на пејачката каде што во преден план е нејзиниот задник.

Она што веднаш може да се забележи е разликата во неговата големина на сликите од профилот на Карлеуша со профилот на фановите.

Па видете и констатирајте сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------