Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова дефинитивно е топлес лето за топ моделот Хајди Клум, постојано е...

Ова дефинитивно е топлес лето за топ моделот Хајди Клум, постојано е гола (фото)

реклама:G Natural

Топ моделот и актерка Хајди Клум очигледно ова лето неможе да се „покрие“ па жештините ги минува сунчаки се гола на својата приватна плажа.

Очигледно на ова неможе да одолее нејзиниот млад сопруг Том Каулиц па постојано ја фотографира во најразлични пози.

Дел од овие секси фотки топ моделот ги сподели и со своите следбеници на Инстаграм на кои едноставно додаде:
„Денеска беше жешко“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------