Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е чиста порнографија! Јелена Карлеуша со мини врвка бикини ги надмина...

Ова е чиста порнографија! Јелена Карлеуша со мини врвка бикини ги надмина и стриптизетите (фото+16)

реклама:G Natural

Коментарите поделени дека ова е безобразно и невкусно, додека 100 000 лајкови удрија оние кои со воздишки ги видоа новите безобразно секси фотки на Јелена Карлеуша.

Облечена во врвка бикини со секси пози повторно скандал девојката го привлече вниманието врз себе…

БОНУС ВИДЕО:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------