Home INFO Ова е најемотивната фотографија споделена од Северина

Ова е најемотивната фотографија споделена од Северина

реклама:Велигден со Стаф

Јавноста во регионот внимателно, преку медиумите ја следеше тешката борба на Северина за старателство над својот син Александар.

Таткото на Александар, со сите средства и сили се обидувал да добите потполно старателство над детето, а во еден период на Северина и беше забрането дури и на социјалните мрежи да објавува фотографии од својот син.

Те чувам, љубов моја, слушам како дишеш и кога не си овде, напиша под фотографијата.

Адвокатот на пејачката за хрватските медиуми потврдил дека судот во Сплит донел одлука да и се врати старателството над синот кое и беше одземено.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------