Home INFO Ова е најпровокативното издание на Станија во Златибор (фото +16)

Ова е најпровокативното издание на Станија во Златибор (фото +16)

17
реклама:Лето во Банско

Српската старлета Станија ужива на снежниот Златибор од каде секојдневно со фотографии на социјалните мрежи ги поздравува своите фанови.

Интернет заедницата како најпровокативно издание од Станија ја прогласи нејзината фотографија каде позира топлес.

Не е ни чудно што од ден на ден, нејзините следбеници енормно се зголемуваат.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------