Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е новиот дечко на Северина, пејачката во љубов со нов бизнисмен...

Ова е новиот дечко на Северина, пејачката во љубов со нов бизнисмен (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Откако пред неколку месеци Северина замина од домот на Кеба каде што живееше со својот маж Игор и повеќе не се врати кај него започнаа шпекулациите за нивното разминување и развод.

Снаата не се враќа! Северина повторно си игра со живците на…

По 4 години, крај на бракот на Северина и Игор документите…

Откако фановите на Севе можеа да уживаат во нејзините летни разголени фотки од плажите низ Хрватска, со доаѓањето на есент таа побара ново момче кое ќе ја грее оваа зима.

Балканските медиуми на големо пишуваат за новит дечко на Севе сопственик на винарија, Томислав Воштиниќ.

А дали ова е вистина и кои се плановите на пејачката таа сеуште не се гласила.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------