Home INFO Ова е првата фотографија која Ким Кардашијан ја објавила на Инстаграм!

Ова е првата фотографија која Ким Кардашијан ја објавила на Инстаграм!

реклама:Велигден со Стаф

Ким Кардашијан без сомение е кралица на социјалните мрежи.

Таа навреме ја препозна можноста која ја нудат социјалните мрежи, па созададе своја армија на следбеници кои освен популарност и донесоа и огромна заработка.

Ова е првата фотографија на Инстаграм објавена на профилот на Ким Кардашијан.

Ким денес само на Инстаграм има над 330 милиони следбеници и е една од највлијателните јавни личности.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------