Home INFO Ова е роденденскиот подарок од Јелена Карлеуша за нејзините ќерки

Ова е роденденскиот подарок од Јелена Карлеуша за нејзините ќерки

реклама:G Natural

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша е горда мајка на Атина и Ника.

Нејзините ќерки прославуваат роденден на ист ден.

Во нејзин стил, пејачката одлучи да им приреди изненадување на своите девојки, па им организираше роденденско патување и тоа во Париз.

“Бебињата ми наполнија 12 и 13 години, а мама ќе ги носи во Париз“, напиша Јелена на фотографијата од девојките која ја сподели на Инстаграм.

 

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------