Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Падна ли помирување? Ирина Шајк и Бредли Купер видени заедно

Падна ли помирување? Ирина Шајк и Бредли Купер видени заедно

реклама:G Natural

Поранешната брачна двојка Ирина Шајк и Бредли Купер според пишувањата на светските магазини а и новите папарацо фотки се повторно заедно.

Парот се раздели откако пред две години се појавија шпекулациите дека Бредли има тајна врска со Лејди Гага по снимањето на нивниот заеднички филм.

Парот бил фотографиран додека лежерно шетал разговарајќи, лицето на Ирина било покриено со заштитна маска и очила за сонце, Бредли не носел маска па може да се забележи дека не успеал да ја скрие насмевката и одличното расположение, како и тоа колку ужива во друштво на неговата поранешна партнерка и мајка на неговото дете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------