Home INFO ПАПАРАЦО ФОТО: Уловена бремената снаа на Цеца Ражнатовиќ

ПАПАРАЦО ФОТО: Уловена бремената снаа на Цеца Ражнатовиќ

реклама:Лето во Банско

Додека во домот на Цеца Ражнатовиќ на големо се подготвуваат сите детали за свадбата во ноември, сепак секојдневните обврски ги извршуваат сите.

Во домот на Цеца се подготвува голема српска свадба, ова се деталите…

Дека е тоа така покажува и фотографијата што папарците во Белград ја направија од снаата Богдана, која што иако е бремена сепак секое утро оди на работа во фирмата на нејзините родители за продажба на кокошки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------