Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Песочна плажа и минијатурно бикини, Јелена Карлеуша повторно „пали“ од Турција (фото)

Песочна плажа и минијатурно бикини, Јелена Карлеуша повторно „пали“ од Турција (фото)

реклама:G Natural

Иако летото е пред самиот крај и многумина решија заради корона вирусот ова лето да не отпатуваат никаде, Јелена Карлеуша го користи максимално за да патува и повторно се врати во Турција.

Таа со нејзините ќерки и тетка е во елитен хотел а нејзиниот Инстаграм профил повторно е подгреан со нови секси фотографии од пејачката на кои никој не останува рамнодушен.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------