Home INFO Пике одамна ја изневерувал Шакира! Еве со кој топ модел бил во...

Пике одамна ја изневерувал Шакира! Еве со кој топ модел бил во врска!

реклама:G Natural

Во вистинска драма се претвори раскинувањето на пејачката Шакира и фудбалерот Пике.

Од минатото на играчот се појави ново неверство кое датира од 2012 година.

Ова го открива папарацото Жорди Мартин. Наводно, Мартин има доказ за гласина која веќе се ширеше во последните години.

Наводно, пред десет години Пике ја изневерувал пејачката со израелскиот топ модел и ангел на Викторија сикрет, Бар Рафаели.

„Ми потврдија дека причината за многуте посети во Барселона на супермоделката, поранешата девојка на Леонардо ди Каприо, не е ништо друго освен посета на нејзиниот љубовник“, изјави Мартин.

Бар Рафаели има 37 години и три деца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------