Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По целата голгота конечно ги виде, Тања Савиќ заедно со своите деца

По целата голгота конечно ги виде, Тања Савиќ заедно со своите деца

реклама:G Natural

По една година разделена од своите синови и голгота со нејзиниот сеуште законски сопруг Душко, пејачката Тања Савиќ конечно се пофали со фотка од своите деца на социалните мрежи и среќна сподели дека е бескрајно среќна што конечно ги гледа.

По судењето во Австралија таа доби одобрение да биде со децата и тие да може да ја посетат и видат мајка си.
Тања Савиќ

БОНУС ВИДЕО:
Мајката на Тања Савиќ очајна: „Злоба од човек и ги украде и парите и децата“
РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------