Home INFO По цели пет години, Здравко Чолиќ објави нова песна, подарок за 8...

По цели пет години, Здравко Чолиќ објави нова песна, подарок за 8 март (видео)

12
реклама:Лето во Банско

На 8 Март, Меѓународниот ден на жените, Здравко Чолиќ ја објави својата нова песна која носи наслов “Сто дукати”.

– Драги пријатели, ви ја подаруваме новата песна “Сто дукати”. Среќен 8.март на сите дами! – стои во објавата на Инстаграм профилот на Здравко Чолиќ.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------