Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По голотиите малку ретро од Јелена Карлеуша (видео)

По голотиите малку ретро од Јелена Карлеуша (видео)

реклама:Велигден со Стаф

И откако не избомбардира со секси фотки и разголени комбинации Јелена Карлеуша репи да евоцира спомени па со своите следбеници на социјалните мрежи реши да сподели ретро слики од младоста.

Се разбира дека и на ова видео таа доби куп лајкови и коментари каде што фановите и велат дека изгледа како Аријана Гранде…

Што ли ке е следно од ЈК?!

View this post on Instagram

Baby JK (17)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------