Home INFO По првата сопруга која наводно го труеше, Даниел Кајмаковски на социјалните мрежи...

По првата сопруга која наводно го труеше, Даниел Кајмаковски на социјалните мрежи се пофали со нова

реклама:Лето во Банско

Откако го заврши својот прв брак бурно и со скандал дека наводно неговата сопруга го труела, Даниел Кајмаковски се реши за втора среќа.

Пред само неколку месеци пејачот на социјалните мрежи откри дека има нова жена во неговиот живот објавувајќи фотографија со саканата.

Кајмакоски не ѝ го откри идентитетот на убавата девојка, но јавно ги сподели своите чувства кон неа.

„Ти си сѐ она што некогаш сум го барал. Ти благодарам што ме туркаш кон тоа да ги остварам сопствените соништа секој ден“, напиша тогаш пејачот на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------