Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive По Северина и Јелена Карлеуша како секси тигрица во кусо фустанче (фото)

По Северина и Јелена Карлеуша како секси тигрица во кусо фустанче (фото)

реклама:G Natural

Последната Инстаграм фотка на Јелена Карлеуша е од пред неколку часа а на неа пејачката е облечена во кусо фустанче со животински принт.

Дека животинскиот принт е повторно ин покажуваат и фотките на голем број јавни личности а меѓу нив пред некој ден и Северина објави фотка со тренерки како леопард.

Ова е фоката на Карлеуша како тигрица како што ја нарекуваат дел од следбениците и фановите…

Животински принт за супер ден, Северина ги изненади фановите со изглед како тигрица (фото)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------