Home INFO Победничката на Евровизија топлес на Инстаграм (фото)

Победничката на Евровизија топлес на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Минатогодишната победничка на Евровизија која со победата го донесе овој музички спектакл во Шведска ги шокираше своите фанови со нејзината објава на Инстаграм.

Имено пејачката е сликата топлес каде што нејзините гради ги покрива со рацете на кои има големи тетоважи.

Таа е во фокусот на вниманието со оглед на тоа дека во Малме веќе се одрша првата полуфинална вечер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------