Home INFO Погледнете ја првата емисија на дигиталниот магазин „ДИГИ ПЛУС“

Погледнете ја првата емисија на дигиталниот магазин „ДИГИ ПЛУС“

реклама:G Natural

Во неа ќе гледате:

-SpaceX објави детали за Starlink на мобилните телефони
-Почнуваат претплатите за Фејсбук, Инстаграм и Тик Ток
-Вештачката интелегенција ќе троши електична енергија колку помала држава
-Новиот четбот и VR очила на Мета
-Ви ја претставуваме апликацијата „Buz“
-Дознаваме се за новиот и потенок „Playstation5“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------