Home INFO Погледнете го второто издание на ДИГИ ПЛУС со најактуелните дигитални вести оваа...

Погледнете го второто издание на ДИГИ ПЛУС со најактуелните дигитални вести оваа недела (видео)

реклама:G Natural

Во второто издание гледајте:
-Се за скандалот со отпуштањето на Сем Алтман од „OpenAI“
-Ви го претставуваме првиот пица робот во светот
-Новите алатки на Мета за иуредување на слики и видеа
-Новото возило за деца од Тесла
-Што се VTubers и како тие функционираат…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------