Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Полицијата го прекина настапот на Јелена Карлеуша во Белград, сопственикот санкциониран (фото+видео)

Полицијата го прекина настапот на Јелена Карлеуша во Белград, сопственикот санкциониран (фото+видео)

реклама:G Natural

Заради непочитување на епидемиолошките мерки вчера во ноќниот клуб „Порт“ во Белград упаднала контрола на Министерството за здравје на Србија и полицијата.

За среќа не дошло до прекин на програмата каде што свој настап имала Јелена Карлеуша но многумина биле казнети.

Дали заради зелениот секси комплет или нешто друго сепак полицијата била толерантна со неа, но сопственикот на сплавот си заработил кривична пријава.

View this post on Instagram

Beast mode ON 🦁

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------