Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Полоша од корона“! Фановите бесни на Северина по нејзиниот одговор на хејтерка

„Полоша од корона“! Фановите бесни на Северина по нејзиниот одговор на хејтерка

реклама:Велигден со Стаф

Откако Северина се реши да одговори на една хејтекра која по толку години го спомна нејзиното порно видео во коментар на нејзиниот Инстаграм профил предизвика низа реакции, дел од нив позитивни дел негативни.

Една од следбеничките и прокоментирала на Севе дека сама го објавила видеото за популарност па Севе на тоа и одговорила:

-„Ова со јахтата воопшто не ви беше потребно. Зарем мислите дека би снимила нешто каде што сум ненашминкана и тоа да го пуштам во јавност. Но, гледам дека го следите и тој дел од мојот живот. Не сте единствен др**џија и бидете среќни, ве има и се множите и никој ништо не ви може. Ги сакме др**џиите и им испраќаме љубов“ – додала пејачката.

Веднаш по одвој одговор на Северина дел од следбениците ја нападнале дека повторно бара внимание и дека сака преку порното да се наметне во медиумите пак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------