Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Полугола на коњ, Бјонсе се врати на музичката сцена (фото)

Полугола на коњ, Бјонсе се врати на музичката сцена (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во таблоидите и светските магазини денеска главна вест е враќањето на пејачката Бијонсе која ја откри насловната страница на нејзиниот долгоочекуван албум „Renaissance“, кој би требало да излезе крајот на јули.

На фотографијата таа позира полугола седи на рефлектира чии коњ во минијатурен „оклоп“.

На своите фанови на социјалните мрежи им порача:

„Овој албум ми овозможи да создадам место за соништа и бегство од застрашувачкиот свет во кој се наоѓаме. Тоа ми овозможи да се чувствувам слободно и авантуристичко во време кога речиси ништо не се случуваше. Мојата намера беше да создадам безбедно место, место без осудување. Место каде што ќе се ослободите од перфекционизмот и претераното размислување. Место за врисок, чувство на слобода“, напиша таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------