Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Порно актерка во стајлинг ист како Јелена Карлеуша, која е по провокативна...

Порно актерка во стајлинг ист како Јелена Карлеуша, која е по провокативна и секси ?!(фото)

реклама:G Natural

Дека Јелена Карлеуша е секогаш атрактивна и со оргинален стајлинг сме се увериле многу пати па и во копирањето на дел од модните парчиња кои пејаката ги носела од страна на големи светски ѕвезди.

По Ким Кардашијан, Кајли Џенер и уште неколку по непознати ѕвезди за нас нова јавна личност која што ја ископира Карлеуша е популарната порно актерка Миа Калифа.

Е сега Миа има 23 милиони а Јелена 2 милиони следбеници, но тоа не е така битно.

И не треба повеќе коментари дека се идентични видете и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------