Home INFO Повторно фасцинираше: Публиката полуде по овој моден додаток на Јелена Карлеуша

Повторно фасцинираше: Публиката полуде по овој моден додаток на Јелена Карлеуша

реклама:Велигден со Стаф

По кој знае кој пат, српската пејачка Јелена Карлеуша ја фасцинираше публиката со својот стајлинг. Таа повторно како права дива совршено се дотера за настап во еден клуб.

Овојпат Карлеуша искомбинира ултра краток шорц кој ги нагласи нејзините атрибути. Но она на што публиката највеќе реаграла беа нејзните очила кои и го прикриваа лицето.


Станува збор за модел од познат светски бренд, а чинат околу 600 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------