Home INFO Повторно полуде: Бритни Спирс ги шокираше фановите со објавата на Инстаграм

Повторно полуде: Бритни Спирс ги шокираше фановите со објавата на Инстаграм

реклама:G Natural

Контроверзната Бритни Спирс ги изненади фановите со новата објава на Инстаграм.

Пејачката објави видео и фотографија на која позира облечена само во танга гакички.

Ова е мојот задник, напиша под објавената фотографија, а веднаш потоа објави и видео.

Еве снимка, да можете да видите дека ова е навистина мојот задник. Без филтри, вистинска работа. Се снимам користејки селфи стап и секогаш така ќе се снимам. Тој секогаш стои, не зборува и многу е верен.. – напиша пејачката и ги збуни фановите на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------