Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно секси, Милица Тодоровиќ објави бикини фотки и ги воодушеви фановите (фото)

Повторно секси, Милица Тодоровиќ објави бикини фотки и ги воодушеви фановите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ако за време на коронарна сите беа шокирани од вишокот килограми на пејачката Милица Тодоровиќ, со последните објави повторно шокираше со нејзината драстична промена овој пат повторно згодна и секси.

Таа на прашањето како успеала да ослабе за медиумите изјави дека пред почетокот на летото имала персонален тренер а сега за виткото тело се задолжени многуте настапи.

Дека целта е постигната говорат и фотките кои таа ги објави на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------