Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Познато зошто Драган Бјелогрлиќ ја предизвикал тепачката и го нападнал режисерот Антонијевиќ

Познато зошто Драган Бјелогрлиќ ја предизвикал тепачката и го нападнал режисерот Антонијевиќ

реклама:G Natural

Откако го пуштија од станица актерот Драган Бјелогрљиќ денеска ќе ја каже свјата верзија од приказната пред судот со присуство на адвокати заради нападот и тепачката врз режисерот Предраг Гага Антонијевиќ.

Имено вчера во 4 часот наутро во хотелот Амбасадор без никаково предупредување Бјелогрлиќ со тупаници го нападнал Антонијевиќ и предизвикал општ хаос по што беше приведен.

Причината сеуште не е целосно позната но се претпоставува дека е заради објавата на Антонијевиќ во 2016 година на една нивна заедничка преписка, во која зборува „како да се заработат 100 сома“.

Наводната е-пошта, покажала дека Антонијевиќ категорично одбил а Бјелогрлиќ тогаш се бранел во медиумите и тврдел дека преписката е фалсификувана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------