Home INFO Празник за очи: Голиот задник на Дејвид Бекам на “мегдан“ (фото)

Празник за очи: Голиот задник на Дејвид Бекам на “мегдан“ (фото)

реклама:G Natural

Дејвид Бекам сеуште важи за еден од најзгодните мажи на планетава.

Милиони жени сеуште лудуваат по него, иако веќе долго време е во среќен брак со модната дизајнерка и некогашна членка на бендот Спајс грлс – Викторија Бекам.

Викторија, на радост на милиони дами ширум светот, објави фотографија од Бекам покрај базен. Тој ужива во вода, а во преден план е неговиот полугол задник.

„Среќна недела, нема на што“, напиша Викторија.

Во коментарите женската популација ѝ се заблагодарува на Викторија за фотографијата која собра над милион допаѓања.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------