Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Претерала ли Лепа Брена со „пеглање“ на лицето?! Пејачката непрепознатлива…. (фото)

Претерала ли Лепа Брена со „пеглање“ на лицето?! Пејачката непрепознатлива…. (фото)

реклама:G Natural

Пејачката Лепа Брена како и многумина во новогодишните желби си посакала да ја заборави минатата година и во нејзиното новогодишно интервју признала дека по 40 години на сцена прв пат за време на празниците била со семејството а за новогодишната ноќ си легнала рано.

Таа испеала некои од нејзините песни и настапила во новогодишното „Гранд“ издание, но она што оставило најголем впечаток е промената на лицето на пејачката која што не поминала незабележана.

– Фризурата баш добро ти стои, но лицето… малку си се испеглала – и напишала една пријателка,

– Што правиш со лицето? Не личиш на себе! – искоментирале дел од обожавателите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------