Home INFO Пробајте и вие: Со овој трик Меган Маркл изгледа совршено на сите...

Пробајте и вие: Со овој трик Меган Маркл изгледа совршено на сите фотографии

реклама:Велигден со Стаф

Меган Маркл, бившата актерка, а сега и бивша војвотка Меган Маркл постојано е во центарот на вниманието во светските медиуми.

Фото-репортерите постојано ја следат во чекор, а таа очигледно знае како треба да позира и на сите фотографии изгледа одлично.

Актерката се подготвува за гламурозната свадба со принцот Хари.

Со овој трик Меган се служи од 2013-та година, а истиот си доби и име – „поза како принцеза“.

Погледнете ја оваа поза и на следната фотографија обидете се да ја примените.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------