Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ: Децата на Бен Афлек ја мразат Џенифер Лопез

ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ: Децата на Бен Афлек ја мразат Џенифер Лопез

реклама:G Natural

15-годишната Виолет, 12-годишната Серафина и 9-годишниот Самуел, кои ги има од бракот со актерката Џенифер Гарнер не се задоволни што нивниот татко повторно се гледа со Џеј Ло.

Тој низ годините имаше проблем со алкохолот и според изјавите на Гарнер за светските таблоиди сеуште е нестабилна личност и сам неможе да одлучува за ваквите несвесни и ненадејни одлуки.

Како и секогаш Бен е многу тврдоглав а Гарнер нема намера повторно да поминува низ истиот пекол, додаваат извори блиски до актерката.

Таа му забранила да се приближува на децата и го оставила да прави што сака.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------