Home INFO Проблеми во рајот: Се скараа Џенифер Лопез и Бен Афлек (видео)

Проблеми во рајот: Се скараа Џенифер Лопез и Бен Афлек (видео)

реклама:G Natural

На социјалните мрежи се појави видео кое уште еднаш потврди дека кај познатиот холивудски пар сепак не “цветаат рози”.

Џенифер Лопез и нејзиниот сопруг Бен Афлек се забележани како влегуваат во нивниот паркиран автомобил.

Афлек и ја отворил вратата од автомобилот на Лопез, но штом таа влегува внатре, актерот силно ја затвора вратата и остава впечаток дека е прилично нервозен.

Недоразбирањата помеѓу парот беа забележани и на премиерата на новиот филм на Лопез, каде и двајцата вербално се расправаа а папраците успејаа да го овековечат непријатниот момент.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------