Home INFO Проговори љубовницата на Мустафа Сандал, решила да признае се, Турција во шок!

Проговори љубовницата на Мустафа Сандал, решила да признае се, Турција во шок!

реклама:Велигден со Стаф

Мустафа Сандал бившиот маж на пејачката Емина Јаховиќ и актерката Џерен Хиндистан официјално се во врска.

Во една тв емисија манекенката одлучила да биде искрена па меѓу другото изјавила:

„Бидејки тој не сакаше да дава изјави, медиумите ме притискаа мене. Започнавме да разговараме преку друштвените мрежи, а потоа ете почнавме. Благодетите на технологијата понекогаш треба да се искористат.
Нема да навлегувам во деталите на пораките, многу се лични. Можно е тој сеуште да негува чувства кон Емина, имаат десет заеднички години и две деца.“ – рекла Џерен и додала дека верува дека Емина и Мустафа ќе останат пријатели.

„Мислам дека нема да ја заборави лесно, но тоа мене не ме вознемирува. Емина е за него посебна личност и мајка на неговите деца. Жена во која се заљубил и која ја оженил. И не мислам дека може да ја заборви за пет или шест месеци. Што ќе биде на крајот времето ке покаже“ – додала таа.

МУСТАФА САНДАЛ ВО ВРСКА СО ПОЗНАТА ТУРСКА АКТЕРКА?! Сите коментираат дека е иста како Емина, еве како изгледа! (фото)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------