Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и секси ќерката на Цеца провоцира од Малдиви, фановите без здив...

Провокативна и секси ќерката на Цеца провоцира од Малдиви, фановите без здив (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во моментов е во Малдиви и ужива со коктели разголена по плажите таму.

Анастасија Ражнатовиќ секојдневно им покажува на следбениците на нејзиниот Инстаграм како си поминува таму, но и ги остава без здив со секси фотки во бикини.

Погледнете дел од нив…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------