Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и секси, Ријана ги разгори фантазиите во проѕирна долна облека (фото+видео)

Провокативна и секси, Ријана ги разгори фантазиите во проѕирна долна облека (фото+видео)

реклама:G Natural

Ријана повторно е во центарот на вниманието откако на социјалните мрежи ги објави провокативните фотографии од нејзината кампања за новата колекција на долна облека.

Пејачката и дизајнерка и овој пат ги разгори фановите кои веднаш прокоментираа дека оваа колекција и фотки се меѓу најубавите нешта кои ќе им се случат за денот на вљубените годинава, со оглед на и понатаму лошата ситуација со пандемијата.

Погледнете дел од кампањата и уживајте во прекрасната секси Ријана во провокативно издание…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------