Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативна и жешка, Јелена Карлеуша во две крпчиња на роденденот на ќерките...

Провокативна и жешка, Јелена Карлеуша во две крпчиња на роденденот на ќерките (фото)

реклама:G Natural

Во дворот на новата вила Јелена Карлеуша организираше уште еден роденден и тоа на своите ќерки.

ТИе наполнија 12 и 13 години а мама Јелена се потрудила забавата да биде незаборавна со џонглери, огномет и голема торта.

Она што го задржа најголемото внимание а и нај коментирана беше облеката на т.е минијатурното комплетче во кое се појави Карлеуша…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------