Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Провокативната Теа Таировиќ повторно се растресе и ги шокираше фановите (видео)

Провокативната Теа Таировиќ повторно се растресе и ги шокираше фановите (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Познато е дека Теа Таировиќ вложува максимум на своите настапи но и добива максимум од фановите во вид на бакшиш па сеуште важи за пејачка која го држи рекордот со најголем бакшиш на настап.

Она што нејзината публика го очекува се настапите кои се сексапилни и провокативни а тоа го покажа и во последното вирално видео на социјалните мрежи.

@tairovicteamusic #teatairovic #dance #uzivo #nastup #nightclub #tea #tairovic #fypage #fypシ #fyp #teatairovic❤️ #🔥 #💃 ♬ original sound – ✨️TEA TAIROVIC✨️

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------