Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Првиот маж на Џенифер Лопез со “уроци” за нејзиниот брак со Бен...

Првиот маж на Џенифер Лопез со “уроци” за нејзиниот брак со Бен Афлек

реклама:Лето во Банско

Откако стапи во брак со Бен Афлек,  атрактивната Џенифер Лопез постојано е дел од таблоидите.

За краток период скоро сите нејзини поранешни сопрузи се огласија во медиумите со свој став и прогнози за тоа колку ќе потрае последниот сопруг.

На оваа тема неодамна се огласи и нејзиниот прв сопруг кој нема баш многу очекувања дека и новиот брак ќе потрае бидејки како што вели тој Џенифер многу бргу го губи интересот и страста кон секој маж кратко и трае.

Тој изјави за весникот „Мејл он сандеј“:

„На неа и на Бен им посакувам сè најдобро, но не сум убеден дека ќе потрае. Џен сака да биде вљубена, но таа беше свршена шест пати. Бен е сопруг број четири. Јас бев сопруг број еден и ми рече дека јас сум љубовта на нејзиниот живот. Кога лежевме во кревет на нашата брачна ноќ, таа рече дека ќе бидеме заедно засекогаш.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------