Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Рада Манојловиќ фатена на дело како страсно се бакнува со мистериозно момче...

Рада Манојловиќ фатена на дело како страсно се бакнува со мистериозно момче (фото)

реклама:G Natural

Иако веќе долго време пејачката Рада Манојловиќ во медиумите изјавува дека е слободна и дека постојано е во потрага по нова љубов сепак екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја откри вистината.

Тие успеаа да ја снимат Рада како се бакнува на среде улица со момче за кое таа тврди дека и е возачот.

Е сега дали по навика го бакнува страсно возачот на секое видување или не сака да признае дека има нов дечко ќе почекаме па ке видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------