Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Раперот Реља Поповиќ се обрати на фановите од болница: „Незнам кога се...

Раперот Реља Поповиќ се обрати на фановите од болница: „Незнам кога се гледаме..“

реклама:Лето во Банско

Српскиот рапер Реља деновиве ја оперираше раката, па набрзо по интервенцијата се огласи на социјалните мрежи каде што откри дека друштво му прави невенчаната сопруга, пејачката Николија Јовановиќ.

– Само да им се заблагодарам на сите за сè денес, за љубовта, за сите пораки што ги добив, да и се заблагодарам на мојата сопруга што се грижи за мене денес… – рече Реља со насмевка на лицето.

Потоа ја сврти камерата кон Николија.

– Ве сака вашиот брат уште еднаш! Се гледаме… не знам кога се гледаме! Гледајте ме на Јутјуб… (се смее) И се гледаме некогаш, чао! – додаде тој во видеото.

Реља, инаку, се уште не открил што точно се случило со неговата рака.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------