Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Рассоблечена со секси бикини Ким Кардашијан учи за адвокатка (фото)

Рассоблечена со секси бикини Ким Кардашијан учи за адвокатка (фото)

реклама:G Natural

Ријалити старлетата Ким Кардашијан е решена да стане адвокатка а судејки според нејзината нова фотка која ја сподели со фановите на социјалните мрежи очигледно почнала да се подготвув со полна пареа.

Таа треба да полага правосуден испит следната година па очигледно секоја прилика ја користи за да поднаули нашто, барем така изгледа 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------